E-mail marketing

Díky správné segmentaci kontaktů dokážeme zvýšit objem tržeb o desítky procent s minimálními náklady.

Co pro vás můžeme udělat

Vhodné Pro e-shopy
E-mailová automatizace
Klíčem k úspěšnému e-mail marketingu, který přináší zisky, je chytrá automatizace. V naší nabídce proto nechybí automatizace v podobě opuštěného košíku, slevy na první nákup, přání k svátku, retenční kampaně, uvítacího e-mailu a také cross-sell či up-sell kampaní.
Suzzie doporučuje!
 • Minimální investice
 • Návratnost 1 – 2 měsíce
 • Bez nutnosti budoucích zásahů
Mám zájem
Audit e-mailových kampaní
Odhalíme příčiny neúspěchu vašich e-mailingových kampaní. Proč zákazníci vaše e-maily neotvírají a tímpádem neprovádí požadované akce? Zjistíme, v čem je zakopaný pes a navrhneme možná zlepšení.
Mám zájem o audit
Tvorba newsletterů
Jak tvořit newslettery, které nebudou končit v koši? Tento problém nechte na nás. Pomůžeme vám jak s poutavým obsahem, tak grafickým zpracováním šablon pro maximální efektivitu.
Chci vytvořit newsletter

Přečtěte si naší případovku

„Jak zvýšit prodeje pomocí
EMAIL MARKETINGU“

Přečíst případovku

Jak to bude probíhat

Rádi vás poznáme
Ať už prostřednictvím online schůzky nebo osobně. Naladit se na stejnou vlnu je pro nás základ.
1
2
Zeptáme se na vše potřebné
Komunikace je pro nás klíčová. Potřebujeme zjistit podstatné informace o vašem podnikání a také co očekáváte, že vám e-mailing přinese.
Zjistíme aktuální stav
Projdeme vaši databázi, zjistíme, jak pracujete s kontakty a jak využíváte marketingových funkcí, které nabízí vaše platforma.
3
4
Navrhneme změny a strategii
Provedeme segmentaci databáze a upravíme obsah e-mailů. Navrhneme jejich frekvenci zasílání a podobu. Na závěr zapojíme automatizace, které vám pomohou dosáhnout kýžených konverzí.
Reportujeme výsledky
Postaráme se o pravidelné vyhodnocení všech vašich e-mailingových kampaní a navrhneme způsoby, jak rozesílku ještě zefektivnit.
5

Spokojení klienti

 • Spolupráce se Suzzie je pro nás velkým přínosem. Tvorba loga, webu a marketingových podkladů pro zubní laboratoř s našimi specifickými požadavky se podařila naprosto skvěle. Individuální přístup, přátelská spolupráce, profesionální návrh možností zpracování požadavků a precizní výsledek je velkou předností této party mladých lidí. Zuzi, moc děkujeme za usnadnění startu našeho podnikání a těšíme se na další spolupráci. :-)
 • Predávame služby a nie produkty a ešte k tomu ťažko pochopiteľné. Zuzka sa ale nezľakla tohoto oriešku a stará sa o našu propagáciu už nejakú dobu na pravideľnej bázy - je už takmer ako člen týmu. :) Veľmi oceňujem, ako komunikuje, že sa nezľakne výzvy a vie si sama poradiť. Prakticky všetky texty u nás na webe sú od nej, FB príspevky, Linkedin alebo aj emailové kampane. Bez nej by sme rozhodne neboli tam, kde sme.
 • Náš projekt Sdílené bydlení je unikátním vizionářským projektem změny financování bydlení. A jako takový potřebuje i revoluční přístup v práci s cílovou skupinou. Přestože jsme na začátku naší spolupráce, vidím, že Zuzka Ševčíková je tou správnou marketingovou partnerkou, která pochopila potenciál našeho projektu a pomáhá nám jít za naším společným úspěchem.
 • Díky této spolupráci se nám podařilo značně vylepšit placenou reklamu, rozjet blog a také naplno využít potenciál e-mail marketingu, který do té doby plnil spíš funkci informačního newsletteru. Zaznamenali jsme zvýšení tržeb a především kladné reakce od našich zákazníků. Taková spolupráce mě baví!
 • Zuzka a její tým tvoří super komplexní balíček. Dovedli nám pomoci se spoustou věcí naráz a díky ní jsme se lépe zorientovali v marketingu jako takovém a byla v našem rozjezdu důležitým puzzlikem. Díky! :)
 • Suzzie má velké zkušenosti a všeobecný přehled v oblasti marketingu. Naší společnosti velmi pomohla v s email marketingem. Je šikovná, zkušená, velmi vstřícná a ochotná. Naše spolupráce s ní je pro firmu prospěšná. Můžeme jen doporučit!
Všechny reference
Cryptomania81klimaNutie'sDentální hygiena AldinovaReparádaŠikovní zubařiInkosporBioVendor GroupSpectriaBezCukru4comfort

Nezávazná poptávka

Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.

  Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
  +420 771 177 011
  info@suzzie.cz
  Všechny kontakty
  Impact Hub,
  Drtinova 557/10,
  150 00 Praha 5
  Impact Hub,
  Cyrilská 7,
  602 00 Brno
  Zobrazit na mapě
  © 2024 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
  Suzzie.cz logo
  Pro váš úspěch v digitálním světě.