Z našeho blogu

Zdravím, tady Suzzie. Jako průvodce světem marketingu se vám budu snažit poradit a inspirovat vás ve vašem podnikání. Věřím, že zde získáte spoustu užitečných informací.

O zákaznické péči s Máriem Roženským

Diskuze na téma zákaznické péče začíná být nejen v online světě stále více slyšet. Každý z nás se v životě dostal do situace, kdy musel ohledně zákaznické péče něco řešit. Jak je na tom zákaznická péče na českém internetu? Kde nejčastěji selhává a proč? Na tyto zajímavé otázky jsme dostali odpověď od toho nejpovolanějšího, zakladatele Supportboxu a experta na zákaznickou péči, Mária Roženského. 

Pokračovat ve čtení

5 funkcí, díky kterým je Incomaker lepší než jiné e-mailové nástroje na trhu

Český e-mailingový nástroj Incomaker nabízí v současnosti jedno z nejpropracovanějších řešení na personalizované automatizované marketingové kampaně. Pojďme se zaměřit na 5 pokročilých funkcí, které Incomaker oproti jiným nástrojům nabízí...

Pokračovat ve čtení

Přitáhne více zákazníků reklama na Google nebo na Facebooku?

Google a Facebook se řadí k nejlepším marketingovým kanálům, prostřednictvím nichž můžete oslovovat své potenciální zákazníky a dovést je ke kýženým konverzím tj. k nákupům, odeslání poptávkových formulářů apod.

Pokračovat ve čtení

Získejte až 100 000 Kč pro váš marketing

Pokud jste majitelem či zaměstnancem firmy sídlící v Jihomoravském kraji, máme pro vás dobré zprávy. Od 3. ledna budete moci přihlásit vaši firmu do programu Kreativní vouchery a získat tak až 100 000 Kč na marketingovou spolupráci se Suzzie.cz. 👏

Pokračovat ve čtení

Zaujal vás některý z mých článků?

Pokud byste se chtěli dozvědět o možnostech aplikace na vaše podnikání, můžete využít první konzultace zdarma.
Bezplatná konzultace

Nejlepší SEO rady, které musí znát každý copywriter

Při psaní článků na web by měl být text nejen čtivý pro vaše návštěvníky a potenciální zákazníky, ale také by měl být přívětivý pro internetové vyhledávače. Kvalitní článek vám může přinést i přední místa ve vyhledávačích a tím vám pomůže získat vyšší návštěvnost a kýžené konverze. V tomto článku přinášíme SEO rady, které by měl znát každý copywriter.

Pokračovat ve čtení

Případová studie: Jak jsme zvýšili organickou návštěvnost na e-shopu Inkospor.cz o 600 %

I pouze s organickou návštěvností můžete dosáhnout vynikajících výsledků. V tomto článku vám prozradíme, jak se nám díky kvalitnímu obsahu podařilo několikanásobně zvýšit návštěvnost a potažmo také zisky na e-shopu Inkospor bez využití reklamy.

Pokračovat ve čtení

Případová studie: Jak zvýšit prodeje pomocí e-mail marketingu?

Pro naše e-commerce klienty je e-mailingová automatizace absolutně nepostradatelnou součástí marketingových aktivit. Díky důkladné segmentaci zákazníků, personalizaci a automatizaci e-mailů navíc většina klientů již za pár dní vidí nárůst v objemu tržeb o desítky procent, a to s minimálními náklady a úsilím. My jsme se rozhodli, že vám v tomto článku poradíme, jaké e-mailingové kampaně si můžete nastavit na vašem e-shopu i vy.

Pokračovat ve čtení

5 důvodů, proč inzerovat na Pinterestu, a jak na to

Pinterest je svérázná sociální síť, která svým obsahem připomíná nekonečnou virtuální nástěnku plnou různorodého obsahu. Pojďme se blíže podívat na to, proč by právě pro vaši firmu měl být Pinterest zajímavý.

Pokračovat ve čtení

„Affiliate marketing je zajímavý kanál, jak utéct konkurenci,“ říká Jaroslav Janíček z Affilboxu

Pro koho je affiliate marketing vhodný, a jak s ním začít? To se dozvíte v dnešním rozhovoru s Jaroslavem Janíčkem, který se affiliate marketingu věnuje již 7 let a za tu dobu si prošel všemi pozicem – od affiliate partnera po affiliate manažera, až nakonec vytvořil vlastní aplikaci Affilbox, která firmám pomáhá affiliate marketing rozvíjet. […]

Pokračovat ve čtení

4 důvody, proč sbírat kontakty na Facebooku, a jak na to

Určitě jste si již všimli, že nastavení reklamy v Business Manageru nabízí spoustu možností optimalizace a cílení reklam dle vašeho záměru. Jednou z nich je i tzv. „lead generation“. Jak již název vypovídá, tento typ kampaně vám umožní sbírat kontakty, čili v marketingové hantýrce leady. To ale není jediná věc, kterou můžete díky kampani získat. Pojďme se společně podívat na důvody, proč by vám tento typ kampaně mohl být prospěšný:

Pokračovat ve čtení
1 2 3 5

Ze světa onlajnu

Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu a my vám jednou za čas pošleme newsletter s tím nejlepším obsahem.
Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu a my vám jednou za čas pošleme newsletter s tím nejlepším obsahem.

  Pojďme se sejít

  Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se Vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.

   Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
   +420 771 177 011
   info@suzzie.cz
   Všechny kontakty
   Impact Hub,
   Drtinova 557/10,
   150 00 Praha 5
   Impact Hub,
   Cyrilská 7,
   602 00 Brno
   Zobrazit na mapě
   © 2024 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
   Suzzie.cz logo
   Pro váš úspěch v digitálním světě.