img

Adresa

Impact Hub

Cyrilská 7, Brno 602 00

Telefon

+420 771 177 011

E-mail

info@suzzie.cz

Suzzie.cz je marketingová agentura?

Nejsme marketingová agentura. Jsme skupina marketingových profesionálů na volné noze a primárně se specializujeme na sociální sítě, SEO, e-mailing a copywriting.

Jaká je hlavní výhoda spolupráce s vámi?

Dokážeme vám zajistit stejný servis jako v marketingové agentuře, ale nemáme sekretářky ani drahé kanceláře, proto vaše peníze dokážeme využít na správných místech. Na klientských projektech pracují pouze seniorní freelanceři, proto se u nás nesetkáte s prací juniorů za hodinové sazby seniorů.

Každý freelancer v našem týmu je duší podnikatel. Díky tomu dokážeme lépe pochopit problémy firem a vymyslet řešení skrz různé oblasti vašeho businessu. Neřešíme klienty podle šablonových řešení, ale vždy ke klientům přistupujeme individuálně, aby jim naše spolupráce přinesla maximální užitek.

Jste flexibilní v pracovní době a požadavcích?

Jsme flexibilní v pracovní době a snažíme se klientům vycházet maximálně vstříc. Jsme oporou a součástí týmů našich klientů, proto se i Vy můžete na nás spolehnout.

Co když mám požadavky nad rámec vaší působnosti?

Spolupracujeme s dalšími specialisty v oboru, proto jsme schopni dynamicky seskládat tým specialistů dle vaší potřeby. Díky tomu zajistíme váš digitální úspěch, ať už stojíte, před jakoukoli výzvou či konkurencí.

Jak probíhá spolupráce?

Veškeré aktivity plánujeme společně s klienty na osobních či online schůzkách. Klienti mají vždy přehled o tom, co budeme dělat a co jsme udělali. Naše marketingové aktivity měříme a vyhodnocujeme, abychom dosahovali stále lepších výsledků. Všechny splněné úkoly poctivě reportujeme pro maximální přehled o naší spolupráci.