Představujeme vám Suzzie Academy aneb pojďte se s námi vzdělávat

Obsah článku

Ze světa onlajnu

Jsme rádi, že vám, více jak po roce práce, můžeme představit Suzzie Academy, která nabídne online i offline školení od našeho týmu zkušených a certifikovaných marketérů. Na přípravě kurzů jsme strávili přes 500 hodin, abychom měli opravdu jistotu, že jsou pečlivě zpracované a účastnící je budou moci v praxi maximálně využít.

Součástí kurzů nejsou jen příklady z praxe, ale také zábavné a zároveň edukační prvky, které celou výuku zpestří a otestují, co jste se během kurzu naučili.

Pro koho a jaké kurzy v rámci Suzzie Academy nabízíme?

Náročnost i témata kurzů jsou opravdu rozmanitá, o čemž se můžete přesvědčit v námi uvedené nabídce pár kurzů níže či případně dále na našich stránkách. Školení Suzzie Academy ocení převážně juniorní (online) marketéři, copywriteři, social media specialisté, ale také podnikatelé, e-shopaři a majitelé firem, kteří chtějí svůj byznys posunout o level výš či chtějí porozumět tomu, jak to funguje v jednotlivých oblastech výkonnostního a obsahového marketingu.

Kdo Vás bude školit?

Kurzem to u nás nekončí

Každý účastník školení od nás získá výukové materiály, které obsahují kompletní probíranou látku i místo pro poznámky. Součástí jsou také tipy na nástroje, návody a články, které lze využít pro další samostudium.

Po dobu 3 týdnů od skončení školení můžete ZDARMA využít e-mail mentoringu a zeptat se tak lektora na další dotazy či případně individuálně zkonzultovat Váš projekt. Zjistěte více o Suzzie Academy.

Pojďme se sejít

Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se Vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.
Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
+420 771 177 011
info@suzzie.cz
Všechny kontakty
Impact Hub,
Drtinova 557/10,
150 00 Praha 5
Impact Hub,
Cyrilská 7,
602 00 Brno
Zobrazit na mapě
© 2022 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
Suzzie.cz logo
Pro váš úspěch v digitálním světě.

Líbí se vám článek?