Představujeme vám Suzzie Academy aneb pojďte se s námi vzdělávat

Obsah článku

Ze světa onlajnu

Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu a my vám jednou za čas pošleme newsletter s tím nejlepším obsahem.
Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu a my vám jednou za čas pošleme newsletter s tím nejlepším obsahem.

  Jsme rádi, že vám, více jak po roce práce, můžeme představit Suzzie Academy, která nabídne online i offline školení od našeho týmu zkušených a certifikovaných marketérů. Na přípravě kurzů jsme strávili přes 500 hodin, abychom měli opravdu jistotu, že jsou pečlivě zpracované a účastnící je budou moci v praxi maximálně využít.

  Součástí kurzů nejsou jen příklady z praxe, ale také zábavné a zároveň edukační prvky, které celou výuku zpestří a otestují, co jste se během kurzu naučili.

  Pro koho a jaké kurzy v rámci Suzzie Academy nabízíme?

  Náročnost i témata kurzů jsou opravdu rozmanitá, o čemž se můžete přesvědčit v námi uvedené nabídce pár kurzů níže či případně dále na našich stránkách. Školení Suzzie Academy ocení převážně juniorní (online) marketéři, copywriteři, social media specialisté, ale také podnikatelé, e-shopaři a majitelé firem, kteří chtějí svůj byznys posunout o level výš či chtějí porozumět tomu, jak to funguje v jednotlivých oblastech výkonnostního a obsahového marketingu.

  Kdo Vás bude školit?

  Kurzem to u nás nekončí

  Každý účastník školení od nás získá výukové materiály, které obsahují kompletní probíranou látku i místo pro poznámky. Součástí jsou také tipy na nástroje, návody a články, které lze využít pro další samostudium.

  Po dobu 3 týdnů od skončení školení můžete ZDARMA využít e-mail mentoringu a zeptat se tak lektora na další dotazy či případně individuálně zkonzultovat Váš projekt. Zjistěte více o Suzzie Academy.

  Zuzana Ševčíková
  Markeťačka tělem i duší. Marketingové strategie, placené reklamy ani e-mailová automatizace mi nejsou cizí. V marketingu jsem jako ryba ve vodě, i proto jsem založila agenturu Suzzie, kde spolu s týmem pracuji na splnění marketingových snů našich klientů.

  Pojďme se sejít

  Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se Vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.

   Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
   +420 771 177 011
   info@suzzie.cz
   Všechny kontakty
   Impact Hub,
   Drtinova 557/10,
   150 00 Praha 5
   Impact Hub,
   Cyrilská 7,
   602 00 Brno
   Zobrazit na mapě
   © 2024 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
   Suzzie.cz logo
   Pro váš úspěch v digitálním světě.

   Líbí se vám článek?

   Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu a my vám jednou za čas pošleme newsletter s tím nejlepším obsahem.