Děláme to, co je nám blízké

Zaměřujeme se na oblasti, kterým opravdu rozumíme. Předurčují nás k tomu vysokoškolská studia a zkušenosti, které máme za sebou.

Služby, které nás baví nejvíce

Sociální sítě
Budovat dobré vztahy se zákazníky prostřednictvím sociálních sítí je snadné a velmi efektivní, pokud ovšem tušíte, jak na to.
Dozvědět se více
PPC reklama
Pomůžeme vám oslovit zákazníky 
napříč internetem a přivedeme 
zpátky ty, kteří od vás odešli 
bez nákupu.
Dozvědět se více
E-mailing
Pomůžeme vám vyniknout mezi 
tisíci reklamními e-maily a získat 
pozornost vašich potenciálních 
zákazníků.
Dozvědět se více
Tvorba obsahu
Zaměřujeme na to, aby veškerý obsah, který nám svěříte do péče, byl zajímavý pro vaše zákazníky a zároveň atraktivní pro vyhledávače.
Dozvědět se více
Grafický design
Zabýváme se tvorbou kreativní online i offline grafiky s cílem vystihnutí filozofie 
vaší značky a zároveň odlišení se od konkurence.
Dozvědět se více
Expanze
Přijde vám už aktuální trh pro váš 
business malý? Pokud chcete růst 
i nadále, pojďte s námi expandovat 
do zahraničí.
Dozvědět se více

Nejste si jistí, která služba
je pro vás ta pravá?

Ráda vám poradím s výběrem na naší úvodní schůzce.
Bezplatná konzultace

Zaměřujeme se na tyto oblasti

Zdravý životní styl a sport
Pomůžeme vám dobýt svět zdravého životního stylu — ať už se zabýváte prodejem sportovní výživy, pomůcek na cvičení nebo ostatní motivujete ke zdravějšímu způsobu života.
Mám zájem o konzultaci
Zdravotnictví
Klienti z oblasti zdravotnictví jsou u nás v dobrých rukou. O marketing se staráme našim dlouholetým klientům z oblasti stomatologie, gynekologie, dermatologie nebo estetické medicíny.
Mám zájem o konzultaci
Ekologické a lokální projekty
Spojení marketingu, lásky k přírodě a lokálním projektům nás nikdy nepřestane bavit. Důkazem je například značka Tree Factory (Summer & Myles), které jsme prostřednictvím výkonnostních kampaní pomohli prodat trička a zároveň zasadit pár stovek stromů.
Mám zájem o konzultaci
Fashion
Máte skvělé výrobky, o které by svět rozhodně neměl být ochuzen? Pomohli jsme například společnosti Jadise s prodejem luxusních kabelek v Česku, ale také na Slovensku, v Rakousku či Maďarsku.
Mám zájem o konzultaci
Beauty
Vybudujte si s naší pomocí nezapomenutelný
brand, který rozbuší srdce vaší cílové skupiny. Rádi vám podáme pomocnou ruku a prozradíme, jak na to.
Mám zájem o konzultaci
Nenašli jste zda vaši oblast podnikání?
Nebojte, jsme otevřeni novým výzvám a rádi se pobavíme o možnostech spolupráce.
Mám zájem o konzultaci

Naše certifikace

Mergado brzonzový partner
Certifikace PPC Bee
Google Partner

Spokojení klienti

 • Spolupráce se Suzzie je pro nás velkým přínosem. Tvorba loga, webu a marketingových podkladů pro zubní laboratoř s našimi specifickými požadavky se podařila naprosto skvěle. Individuální přístup, přátelská spolupráce, profesionální návrh možností zpracování požadavků a precizní výsledek je velkou předností této party mladých lidí. Zuzi, moc děkujeme za usnadnění startu našeho podnikání a těšíme se na další spolupráci. :-)
 • Predávame služby a nie produkty a ešte k tomu ťažko pochopiteľné. Zuzka sa ale nezľakla tohoto oriešku a stará sa o našu propagáciu už nejakú dobu na pravideľnej bázy - je už takmer ako člen týmu. :) Veľmi oceňujem, ako komunikuje, že sa nezľakne výzvy a vie si sama poradiť. Prakticky všetky texty u nás na webe sú od nej, FB príspevky, Linkedin alebo aj emailové kampane. Bez nej by sme rozhodne neboli tam, kde sme.
 • Náš projekt Sdílené bydlení je unikátním vizionářským projektem změny financování bydlení. A jako takový potřebuje i revoluční přístup v práci s cílovou skupinou. Přestože jsme na začátku naší spolupráce, vidím, že Zuzka Ševčíková je tou správnou marketingovou partnerkou, která pochopila potenciál našeho projektu a pomáhá nám jít za naším společným úspěchem.
 • Díky této spolupráci se nám podařilo značně vylepšit placenou reklamu, rozjet blog a také naplno využít potenciál e-mail marketingu, který do té doby plnil spíš funkci informačního newsletteru. Zaznamenali jsme zvýšení tržeb a především kladné reakce od našich zákazníků. Taková spolupráce mě baví!
 • Zuzka a její tým tvoří super komplexní balíček. Dovedli nám pomoci se spoustou věcí naráz a díky ní jsme se lépe zorientovali v marketingu jako takovém a byla v našem rozjezdu důležitým puzzlikem. Díky! :)
 • Suzzie má velké zkušenosti a všeobecný přehled v oblasti marketingu. Naší společnosti velmi pomohla v s email marketingem. Je šikovná, zkušená, velmi vstřícná a ochotná. Naše spolupráce s ní je pro firmu prospěšná. Můžeme jen doporučit!
Všechny reference

Nezávazná konzultace

Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.

  Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
  +420 771 177 011
  info@suzzie.cz
  Všechny kontakty
  Impact Hub,
  Drtinova 557/10,
  150 00 Praha 5
  Impact Hub,
  Cyrilská 7,
  602 00 Brno
  Zobrazit na mapě
  © 2024 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
  Suzzie.cz logo
  Pro váš úspěch v digitálním světě.