Hashtag 

Obsah článku

Ze světa onlajnu

Co je to hashtag?

Hashtag je klíčové slovo nebo fráze, která na svém začátku obsahuje symbol #. Hashtagy se nejčastěji používají na sociálních sítích a lze díky nim filtrovat a vyhledávat obsah, případně najít uživatele s podobnými zájmy.

Proč používat hashtagy na Instagramu a jak je vybírat? Více zjistíte v našem blogovém článku.

Hashtag v praxi

Jak na Instagramu využívat hashtagy efektivně?

  • Kombinujte hashtagy s velkým, středním a nízkým dosahem. Nebojte se použít vysoce či středně navštěvovaný hashtag jako #cesko nebo #brnocity, ale také personalizovaný hashtag jako například #suzzietip.
  • Zkontrolujte si, jak je vámi zvolený hashtag uživaný. Dobré je i pohlídat si zakázané hashtagy. Jejich použití by vám totiž mohlo snížit dosah příspěvku.
  • Připravte si dokument, ve kterém budete mít hashtagy vždy po ruce. Nebudete je tak muset pokaždé hledat, ale pouze je zkopírujete a přidáte k novému příspěvku.

TIP od Suzzie:

Díky aplikaci IQhashtags můžete najít a ukládat nejvhodnější a tematicky relevantní hashtagy pro Instagram. Aplikace se zároveň vyhýbá zakázaným hashtagům, kvůli kterým by se váš příspěvek nemusel uživatelům aplikace ukazovat. Více tipů pro Instagram najdete v našem článku.
Zuzana Ševčíková
Markeťačka tělem i duší. Marketingové strategie, placené reklamy ani e-mailová automatizace mi nejsou cizí. V marketingu jsem jako ryba ve vodě, i proto jsem založila agenturu Suzzie, kde spolu s týmem pracuji na splnění marketingových snů našich klientů.

Pojďme se sejít

Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se Vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.
Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
+420 771 177 011
info@suzzie.cz
Všechny kontakty
Impact Hub,
Drtinova 557/10,
150 00 Praha 5
Impact Hub,
Cyrilská 7,
602 00 Brno
Zobrazit na mapě
© 2022 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
Suzzie.cz logo
Pro váš úspěch v digitálním světě.