Klíčová slova

Obsah článku

Ze světa onlajnu

Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu a my vám jednou za čas pošleme newsletter s tím nejlepším obsahem.
Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu a my vám jednou za čas pošleme newsletter s tím nejlepším obsahem.

  Co jsou to klíčová slova?

  Klíčová slova jsou konkrétní fráze nebo slova, pomocí kterých uživatelé na internetu vyhledávají informace. Při vhodném používání relevantních klíčových slov se váš web může lépe zobrazovat ve vyhledávačích.

  Klíčová slova v praxi

  V praxi klíčová slova nikdy nepoužívejte na sílu a vyhýbejte se podvodným SEO praktikám jako je nadměrné užívání klíčových slov, tzv. keyword stuffing. Klíčová slova a jejich využití sice hodnotí vyhledávače, nikdy ale nezapomínejte, že obsah tvoříte primárně pro vaše návštěvníky. Pokud vám můžeme dát cennou radu, řiďte se zde selským rozumem a pište tak, aby text zněl pro vás přirozeně.

  Náhled aplikace Marketing Miner
  Náhled aplikace Marketing Miner

  Abyste věděli, jaká klíčová slova na vašem webu používat, je dobré si připravit analýzu klíčových slov neboli „klíčovku“. V blogovém článku jsme pro vás shrnuli ty nejčastější dotazy, které se s „klíčovkou“ objevují. Bez analýzy klíčových slov totiž není ve většině případů ani možné provádět tzv. optimalizaci pro vyhledávače, jelikož nevíme, na jaká klíčová slova máme vlastně cílit.

  Pomocí nástroje Marketingminer se můžete podívat, jak moc jsou vámi využívaná klíčová slova vyhledávaná, a to i během jednotlivých měsíců v roce.

  Pojďme se sejít

  Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se Vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.

   Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
   +420 771 177 011
   info@suzzie.cz
   Všechny kontakty
   Impact Hub,
   Drtinova 557/10,
   150 00 Praha 5
   Impact Hub,
   Cyrilská 7,
   602 00 Brno
   Zobrazit na mapě
   © 2024 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
   Suzzie.cz logo
   Pro váš úspěch v digitálním světě.