Facebook

Obsah článku

Ze světa onlajnu

Co je to Facebook?

Facebook je sociální síť, kterou v roce 2004 založil student programování Mark Zuckerberg. Nyní je na Facebooku více než 2,5 miliardy uživatelů z celého světa. Facebook funguje na principu vytvoření uživatelského profilu, v rámci kterého si můžete přidávat do přátel vaše známé. Kromě toho můžete sledovat stránky nebo být členy tematických skupin.

Facebook v praxi

Sociální síť nabízí několik funkcí.

  • Na hlavní stránce vidíte výběr příspěvků od vašich přátel, ze skupin, kterých jste členy, nebo příspěvky stránek, které se vám líbí. Zároveň se zde zobrazují sponzorované příspěvky.
  • V záložce stránky najdete přehled stránek, které spravujete, nebo zde můžete vlastní stránku založit.
  • V sekci watch se zobrazují videa, a to nejen ze stránek, které sledujete, ale i doporučená, která by vás mohla zajímat.
  • Marketplace je místem pro prodej a nákup zboží, které inzerují samotní uživatelé. Funguje na podobném principu jako Bazoš nebo Sbazar.
  • Ve skupinách najdete příspěvky ze skupin, kterými jste členy.

TIP od Suzzie:

Pomocí Facebooku můžete získat nové zákazníky. Ty na svůj e-shop přivedete třeba přes fanouškovskou stránku nebo díky Facebook Ads.
Zuzana Ševčíková
Markeťačka tělem i duší. Marketingové strategie, placené reklamy ani e-mailová automatizace mi nejsou cizí. V marketingu jsem jako ryba ve vodě, i proto jsem založila agenturu Suzzie, kde spolu s týmem pracuji na splnění marketingových snů našich klientů.

Pojďme se sejít

Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se Vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.
Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
+420 771 177 011
info@suzzie.cz
Všechny kontakty
Impact Hub,
Drtinova 557/10,
150 00 Praha 5
Impact Hub,
Cyrilská 7,
602 00 Brno
Zobrazit na mapě
© 2022 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
Suzzie.cz logo
Pro váš úspěch v digitálním světě.