FAQ

Obsah článku

Ze světa onlajnu

Co znamená FAQ?

Zkratka FAQ označuje Frequently Asked Questions neboli často kladené dotazy. Na webových stránkách ve FAQ najdete odpovědi na otázky, které klienti nejčastěji pokládají. Taková stránka může ulehčit práci podpoře webu, která nemusí odpovídat stále na stejné otázky, a může také zvýšit důvěryhodnost webu. Zároveň se ve FAQ mohou objevit i klíčová slova, díky kterým se web umístí ve vyhledávačích na lepších pozicích.

Co je cílem FAQ?

Často kladené otázky pomáhají návštěvníkům webu zodpovědět otázky, které se v souvislosti s produktem nebo službou nejčastěji vyskytují. Díky tomu dochází k eliminaci dotazů, které by jinak musela řešit podpora webu.

Často kladené otázky pomáhají návštěvníkům webu zodpovědět otázky.
Zuzana Ševčíková
Markeťačka tělem i duší. Marketingové strategie, placené reklamy ani e-mailová automatizace mi nejsou cizí. V marketingu jsem jako ryba ve vodě, i proto jsem založila agenturu Suzzie, kde spolu s týmem pracuji na splnění marketingových snů našich klientů.

Pojďme se sejít

Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se Vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.
Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
+420 771 177 011
info@suzzie.cz
Všechny kontakty
Impact Hub,
Drtinova 557/10,
150 00 Praha 5
Impact Hub,
Cyrilská 7,
602 00 Brno
Zobrazit na mapě
© 2022 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
Suzzie.cz logo
Pro váš úspěch v digitálním světě.