LinkedIn 

Obsah článku

Ze světa onlajnu

Co je to LinkedIn?

LinkedIn je profesní sociální síť, která slouží zejména k prezentování odborných dovedností uživatelů, k networkingu a případně i ke hledání zaměstnání a zaměstnanců. Uživatelé sítě LinkedIn si mohou založit vlastní profil, sdílet zde své pracovní zkušenosti a být v kontaktu s dalšími uživateli.

TIP od Suzzie: 

LinkedIn můžete využít i pro reklamu, zejména v případech, kdy potřebujete oslovit převážně B2B klientelu či potřebujete cílit na určitá firemní odvětví, typ vzdělání nebo pracovní pozice. V článku na našem blogu jsme popsali, jak reklamu na LinkedInu krok za krokem spustit.

LinkedIn v praxi

Tato sociální síť nabízí několik funkcí:

  • Domů –⁠ Na této stránce vidíte příspěvky uživatelů, se kterými jste ve spojení, případně i příspěvky firem a organizací, které sledujete.
  • Moje síť –⁠ Abyste získali nová spojení, můžete se podívat na návrhy lidí, které byste mohli znát a mohli byste jim spojení navrhnout. Zároveň zde najdete žádosti na propojení od ostatních uživatelů, kteří s vámi chtějí být v kontaktu.
  • Práce –⁠ Pokud právě hledáte nové zaměstnání, můžete si dle několika filtrů najít pracovní nabídky, které by pro vás mohly být vhodné, a můžete na ně přes LinkedIn zareagovat.
  • Zprávy –⁠ Podobně jako na dalších sociálních sítích, i na LinkedInu si můžete se svými kontakty psát.
  • Oznámení –⁠ V oznámeních se dozvíte, kdo si prohlížel váš profil, kdo vám navrhl spojení nebo kdo například zareagoval na vaše příspěvky.
LinkedIn nabízí několik funkcí

Co je cílem LinkedInu?

Díky používání LinkedInu si můžete vybudovat síť kontaktů z vašeho oboru, být s nimi ve spojení a sdílet s nimi své pracovní úspěchy. Zároveň můžete svůj profil využít jako digitální životopis.

Zuzana Ševčíková
Markeťačka tělem i duší. Marketingové strategie, placené reklamy ani e-mailová automatizace mi nejsou cizí. V marketingu jsem jako ryba ve vodě, i proto jsem založila agenturu Suzzie, kde spolu s týmem pracuji na splnění marketingových snů našich klientů.

Pojďme se sejít

Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se Vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.
Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
+420 771 177 011
info@suzzie.cz
Všechny kontakty
Impact Hub,
Drtinova 557/10,
150 00 Praha 5
Impact Hub,
Cyrilská 7,
602 00 Brno
Zobrazit na mapě
© 2022 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
Suzzie.cz logo
Pro váš úspěch v digitálním světě.