Marketingová agentura

Obsah ─Źl├ínku

Ze sv─Ťta onlajnu

Co je to marketingová agentura?

Marketingov├í agentura pom├íh├í firm├ím, organizac├şm nebo ┼żivnostn├şk┼»m spravovat slu┼żby v oblasti online marketingu. Do jej├şch kompetenc├ş spad├í v┼íe od pl├ínov├ín├ş po zprost┼Öedkov├ín├ş kampan├ş, tvorba marketingov├Żch strategi├ş, spr├íva reklamy a propagace. Krom─Ť toho ─Źasto agentury nab├şzej├ş i slu┼żby v oblasti SEO optimalizace, tvorby webu, kreativn├ş slu┼żby, branding nebo t┼Öeba medi├íln├ş pl├ínov├ín├ş a n├íkup medi├íln├şho prostoru.

Marketingová agentura v praxi

  • V marketingov├ę agentu┼Öe pracuje v├şce marketingov├Żch specialist┼», kte┼Ö├ş se zam─Ť┼Öuj├ş na n─Ťkterou z vybran├Żch oblast├ş marketingu. Obvykle tak pr├íci pro jednoho klienta obstar├ív├í v├şce market├ęr┼» podle toho, v ─Źem maj├ş odbornou znalost a zku┼íenosti.
  • V├Żhodou spolupr├íce s agenturou je, ┼że na ka┼żdou slu┼żbu nemus├şte kontaktovat jednoho ─Źlov─Ťka, ale zpravidla se v├ím dostane komplexn├ş bal├ş─Źek slu┼żeb. 
  • Nezapome┼łte tak├ę, ┼że nikdo nen├ş schopn├Ż precizn─Ť ovl├ídat v┼íechna odv─Ťtv├ş marketingu, jeliko┼ż je to extr├ęmn─Ť obs├íhl├í discipl├şna, kter├í se nav├şc neust├íle m─Ťn├ş a vyv├şj├ş.
V marketingov├ę agentu┼Öe pracuje n─Ťkolik marketingov├Żch specialist┼».
Zuzana ┼áev─Ź├şkov├í
Marke┼ąa─Źka t─Ťlem i du┼í├ş. Marketingov├ę strategie, placen├ę reklamy ani e-mailov├í automatizace mi nejsou ciz├ş. V marketingu jsem jako ryba ve vod─Ť, i proto jsem zalo┼żila agenturu Suzzie, kde spolu s t├Żmem pracuji na spln─Ťn├ş marketingov├Żch sn┼» na┼íich klient┼».

Poj─Ćme se sej├şt

Sta─Ź├ş vyplnit formul├í┼Ö n├ş┼że. Ozveme se V├ím do 48 hodin a domluv├şme se na term├şnu. N├íklad┼» se nemus├şte b├ít. Prvn├şch 30 minut konzultace je zdarma.
Jsme t├Żm marketingov├Żch profesion├íl┼» specializuj├şc├ş se na v├Żkonnostn├ş a obsahov├Ż marketing.
+420 771 177 011
info@suzzie.cz
Všechny kontakty
Impact Hub,
Drtinova 557/10,
150 00 Praha 5
Impact Hub,
Cyrilská 7,
602 00 Brno
Zobrazit na map─Ť
┬ę 2022 Suzzie.cz. V┼íechna pr├íva vyhrazena.
Suzzie.cz logo
Pro v├í┼í ├║sp─Ťch v digit├íln├şm sv─Ťt─Ť.