Networking

Obsah článku

Ze světa onlajnu

Co je to networking?

Networking označuje budování sítě osobních a profesních kontaktů a známostí, které jsou pro vás hodnotné. Díky networkingu můžete získat osobní doporučení, radu, podporu nebo informace, může vám také pomoci v kariérním růstu. Kromě osobního networkingu, který probíhá třeba na konferencích, lze k networkingu použít i internet. Asi nejrozsáhlejší sociální sítí, kde se můžete propojit s lidmi na profesní úrovni, je LinkedIn.

Jedním z míst, která jsou pro networking ideální, jsou konference. Autor: Pexels

Networking v praxi

  • Vytvářejte si záznamy o tom, koho jste potkali a o čem jste se bavili, případně odešlete po setkání žádost o propojení na LinkedIn.
  • Udržujte pravidelný kontakt, neozývejte se jen tehdy, když něco potřebujete.
  • Nebojte se na konferencích dát do řeči s někým, koho neznáte.
  • Naslouchejte, nemluvte jen o sobě.

Co je cílem networkingu?

Vybudujte si silnou síť kontaktů a udržujte s nimi dobré vztahy. Díky tomu získáte možnost se propojit s profesionály ve svém oboru, vzájemně se můžete podporovat nebo společně konzultovat vaše projekty.

Zuzana Ševčíková
Markeťačka tělem i duší. Marketingové strategie, placené reklamy ani e-mailová automatizace mi nejsou cizí. V marketingu jsem jako ryba ve vodě, i proto jsem založila agenturu Suzzie, kde spolu s týmem pracuji na splnění marketingových snů našich klientů.

Pojďme se sejít

Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se Vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.
Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
+420 771 177 011
info@suzzie.cz
Všechny kontakty
Impact Hub,
Drtinova 557/10,
150 00 Praha 5
Impact Hub,
Cyrilská 7,
602 00 Brno
Zobrazit na mapě
© 2022 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
Suzzie.cz logo
Pro váš úspěch v digitálním světě.