Off-page faktory

Obsah článku

Ze světa onlajnu

Co jsou to off-page faktory?

Off-page faktory se používají v souvislosti s optimalizací webu a jedná se o označení vnějších vlivů působících na webovou stránku. Tyto faktory pak spolu s on-page faktory ovlivňují například to, jak se web zobrazuje ve vyhledávačích.

Off-page faktory v praxi

Vlivů, které na web zvenčí působí, je několik. Nejdůležitější jsou ale zpětné odkazy, které směřují na váš web. Vyhledávače hodnotí jejich množství a také to, z jakých webů tyto odkazy pocházejí nebo jaký text samotný odkaz obsahuje. Kromě webů si vyhledávače všímají i odkazování ze sociálních sítí.

Co je cílem práce s off-page faktory?

Díky off-page faktorům můžete zlepšit vaši pozici ve vyhledávačích. Pro zisk více zpětných odkazů z různých webů můžete vyzkoušet například guest posting. Tedy vytvoření obsahu pro tematicky podobný web výměnou za uvedení odkazu na vaše stránky.

Zuzana Ševčíková
Markeťačka tělem i duší. Marketingové strategie, placené reklamy ani e-mailová automatizace mi nejsou cizí. V marketingu jsem jako ryba ve vodě, i proto jsem založila agenturu Suzzie, kde spolu s týmem pracuji na splnění marketingových snů našich klientů.

Pojďme se sejít

Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se Vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.
Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
+420 771 177 011
info@suzzie.cz
Všechny kontakty
Impact Hub,
Drtinova 557/10,
150 00 Praha 5
Impact Hub,
Cyrilská 7,
602 00 Brno
Zobrazit na mapě
© 2022 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
Suzzie.cz logo
Pro váš úspěch v digitálním světě.