Online marketing 

Obsah článku

Ze světa onlajnu

Co je to online marketing?

Online marketing je jednou z forem digitálního marketingu. Jedná se o propagaci produktů a služeb na internetu. Pracuje s různými komunikačními kanály, mezi nimi třeba s Facebookem, Instagramem, ale také e-mailingem a dalšími.

TIP od Suzzie:

Předtím, než se rozhodnete využívat nástroje online marketingu, se zamyslete nad tím, jaké komunikační kanály pro vás dávají smysl. Ne každý byznys potřebuje stránku na Facebooku, profil na Instagramu, LinkedIn a ještě Twitter. Kdy a proč se pustit do sociálních sítí pro vás shrnujeme v článku na blogu.

Online marketing v praxi

Nástroje online marketingu jsou například:

PPC je oblíbená forma reklamy, kdy platíte jen za zákazníky či uživatele, kteří na nabídku vážně kliknou a navštíví vaše stránky.

Co je cílem online marketingu?

Cíle online marketingu souvisí s tím, čeho chcete dosáhnout. Cílem může být zvýšení povědomí o vaší značce, podpora prodeje na vašem e-shopu nebo třeba šíření osvěty o nějakém problému, který řešíte.

Zuzana Ševčíková
Markeťačka tělem i duší. Marketingové strategie, placené reklamy ani e-mailová automatizace mi nejsou cizí. V marketingu jsem jako ryba ve vodě, i proto jsem založila agenturu Suzzie, kde spolu s týmem pracuji na splnění marketingových snů našich klientů.

Pojďme se sejít

Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se Vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.
Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
+420 771 177 011
info@suzzie.cz
Všechny kontakty
Impact Hub,
Drtinova 557/10,
150 00 Praha 5
Impact Hub,
Cyrilská 7,
602 00 Brno
Zobrazit na mapě
© 2022 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
Suzzie.cz logo
Pro váš úspěch v digitálním světě.