SEO článek

Obsah článku

Ze světa onlajnu

Co je to SEO článek?

SEO články vznikají na základě analýzy klíčových slov a obsahové strategie. Jde o texty, které jsou optimalizované pro vyhledávače, a díky tomu se objevují na prvních místech ve výsledcích vyhledávání. Optimalizací se v tomto případě rozumí, že článek obsahuje relevantní klíčová slova, popisky obrázků, zpětné odkazy, titulky, vytučněný text a kurzívu. Celý článek je také členěn do kratších odstavců. Tvůrcem SEO článků jsou SEO copywriteři.

Co je cílem SEO článku?

SEO článek je napsaný tak, aby jej vyhledávače vyhodnotily jako vysoce relevantní a zobrazovaly jej vysoko ve výsledcích vyhledávání. Díky tomu se na váš web dostane organicky více návštěvníků.

TIP od Suzzie:

Snažte se články optimalizovat pro vyhledávače, ale nikdy nezapomínejte na to, že je píšete zejména pro vaše návštěvníky. Nepřehánějte to tedy nutně s klíčovými slovy, text by měl v první řadě působit přirozeně, aby se dobře četl. Více tipů pro psaní SEO článků najdete u nás na blogu.
Zuzana Ševčíková
Markeťačka tělem i duší. Marketingové strategie, placené reklamy ani e-mailová automatizace mi nejsou cizí. V marketingu jsem jako ryba ve vodě, i proto jsem založila agenturu Suzzie, kde spolu s týmem pracuji na splnění marketingových snů našich klientů.

Pojďme se sejít

Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se Vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.
Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
+420 771 177 011
info@suzzie.cz
Všechny kontakty
Impact Hub,
Drtinova 557/10,
150 00 Praha 5
Impact Hub,
Cyrilská 7,
602 00 Brno
Zobrazit na mapě
© 2022 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
Suzzie.cz logo
Pro váš úspěch v digitálním světě.