SEO copywriting

Obsah článku

Ze světa onlajnu

Co je to SEO copywriting?

SEO copywriting je úzké zaměření copywritingu. SEO copywriteři píší SEO články s ohledem na SEO zásady, aby se následně texty zobrazovaly co nejvýše ve vyhledávačích. Pracují především s klíčovými slovy, která zakomponovávají do článku tak, aby působila přirozeně a nenuceně. Díky tomu lze získat relevantní návštěvnost s minimálními náklady.

Portál Wikipedia obsahuje masivní odkazování na interní i externí obsah.

TIP od Suzzie:

SEO copywriting se řídí několika zásadami. Mezi ně patří i práce s hypertextovými odkazy uvnitř textu. Každý článek by měl ideálně obsahovat alespoň 5 odkazů na interní obsah a minimálně 1 externí odkaz. Více tipů najdete u nás na blogu, kde jsme pro vás sepsali 7 SEO rad pro copywritery.
Zuzana Ševčíková
Markeťačka tělem i duší. Marketingové strategie, placené reklamy ani e-mailová automatizace mi nejsou cizí. V marketingu jsem jako ryba ve vodě, i proto jsem založila agenturu Suzzie, kde spolu s týmem pracuji na splnění marketingových snů našich klientů.

Pojďme se sejít

Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se Vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.
Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
+420 771 177 011
info@suzzie.cz
Všechny kontakty
Impact Hub,
Drtinova 557/10,
150 00 Praha 5
Impact Hub,
Cyrilská 7,
602 00 Brno
Zobrazit na mapě
© 2022 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
Suzzie.cz logo
Pro váš úspěch v digitálním světě.