Widget

Obsah článku

Ze světa onlajnu

Co je to widget?

Widget je miniaplikace, kterou najdete v telefonech nebo internetových prohlížečích. Widget uživateli nabízí rozšiřující funkce nebo mu umožňuje rychlý přístup k aplikacím. V rozhraní redakčního systému WordPress se pak jedná o rozšiřující funkce, které můžete na svůj web nahrát.

Widget v praxi

  • Na telefonu najdete widgety například v podobě hodin, předpovědi počasí nebo třeba jako kalendář na ploše. Obvykle se váží k aplikacím, v podstatě mohou fungovat jako jejich rychlý náhled.
  • Widgety ve WordPressu přinášejí mnoho nových funkcí. Můžete si stáhnout pokročilejší editor Elementor, zabezpečit lépe svůj web nebo jej optimalizovat.
  • Rozšíření si můžete stáhnout i do prohlížečů. Například do Google Chrome můžete využít widget s překladačem, plánovačem schůzek na Zoomu nebo propojení s Google Drive.
Ukázka widgetů na iPhone
Zuzana Ševčíková
Markeťačka tělem i duší. Marketingové strategie, placené reklamy ani e-mailová automatizace mi nejsou cizí. V marketingu jsem jako ryba ve vodě, i proto jsem založila agenturu Suzzie, kde spolu s týmem pracuji na splnění marketingových snů našich klientů.

Pojďme se sejít

Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se Vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.
Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
+420 771 177 011
info@suzzie.cz
Všechny kontakty
Impact Hub,
Drtinova 557/10,
150 00 Praha 5
Impact Hub,
Cyrilská 7,
602 00 Brno
Zobrazit na mapě
© 2022 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
Suzzie.cz logo
Pro váš úspěch v digitálním světě.