Twitter

Obsah článku

Ze světa onlajnu

Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu a my vám jednou za čas pošleme newsletter s tím nejlepším obsahem.
Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu a my vám jednou za čas pošleme newsletter s tím nejlepším obsahem.

  Co je to Twitter?

  Twitter je jedna z nejpopulárnějších sociálních sítí, celosvětově jej v roce 2019 používalo 330 milionů uživatelů. A v Česku to jej aktivně používá zhruba 380 tisíc lidí.

  Podstatou Twitteru je psaní tzv. tweetů (z anglického slova tweet – cvrlikat). Není to ale tak snadné. Každý tweet může mít maximálně 280 znaků. Proto je nutné psát jasně, stručně a výstižně. Mezi časté uživatele patří třeba politici, úřady ale zejména také novináři. Ti zde využívají rychlého přístupu k aktuálním informacím.

  Twitter v praxi

  V praxi je Twitter šikovný nástroj pro komunikaci s médii:

  • Vyplatí se sledovat různé novináře. Pokud vás začnou sledovat zpět, můžete k nim velmi pohodlně dostat nové a zajímavé informace.
  • Na Twitteru je důležité nejenom tweetovat, ale být také aktivní. Proto je podstatné, abyste se zapojovali do diskuzí, komentovali tweety ostatních uživatelů a pomalu si na této sociální síti budovali „své jméno“.

  Pokud chcete sledovat určité okruhy lidí či institucí (markeťáky, novináře, HRisty), můžete si vytvořit i seznamy, do kterých si účty roztřídíte podle jejich zaměření. V aplikaci tweetdeck pak můžete sledovat jednotlivé seznamy a okamžitě zde i vidíte, když v některém seznamu přibude nový tweet.

  Ukázka aplikace Tweetdeck
  Ukázka aplikace Tweetdeck

  Pojďme se sejít

  Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se Vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.

   Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
   +420 771 177 011
   info@suzzie.cz
   Všechny kontakty
   Impact Hub,
   Drtinova 557/10,
   150 00 Praha 5
   Impact Hub,
   Cyrilská 7,
   602 00 Brno
   Zobrazit na mapě
   © 2024 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
   Suzzie.cz logo
   Pro váš úspěch v digitálním světě.