Grafický design

První pohled často prodává. Pokud své zákazníky vizuálně zaujmete, máte minimálně napůl vyhráno.

Co pro vás můžeme udělat

Brožury, letáky a bannery
Brožury, letáky a bannery
Postaráme se o vizuální zpracování veškeré vaší reklamní grafiky. Moderní design a dodržení firemní identity je samozřejmostí.
Mám zájem o reklamní grafiku
Infografika a ilustrace
Infografika a ilustrace
Chcete svým návštěvníkům předat zajímavá data, postupy nebo informace kreativnější formou? Vytvoříme pro vás infografiku, která vizuálně vykreslí to, co texty mnohdy nedokážou.
Chci vytvořit kreativní grafiku
Grafika pro sociální sítě
Grafika pro sociální sítě
Zaujměte své fanoušky i potenciální klienty originální grafikou. Poradíme si i s technickými a odbornými tématy, které je na sociálních sítích mnohdy obtížné vizuálně prezentovat.
Chci zaujmout na sociální síti
Vhodné Pro e-shopy
Tvorba prezentací
Tvorba prezentací
Vytvoříme pro vás na míru působivou prezentaci. Propracovaná struktura, špičková vizualizace a vkusné zapojení nejdůležitějších informací a faktů zajistí, že si posluchače získáte ještě předtím, než promluvíte.
Mám zájem o prezentaci
Logo a logo manuál
Logo a logo manuál
Odlište se od konkurence promyšleným logem, které opravdu zaujme. Spolu s ním od nás získáte také manuál, díky kterému si budete moci představit, jak bude logo vypadat v tiskovinách či na sociálních sítích.
Mám zájem o logo manuál
Webový design
Webový design
Představujete si web, na který jen tak nikdo nezapomene? Chtěli byste, aby měl vyladěný design, ale také byl uživatelsky přívětivý a prodával? Rádi se postaráme o realizaci celého webu.
Chci mít moderní web

Jak to bude probíhat

Rádi vás poznáme
Ať už prostřednictvím online schůzky nebo osobně. Naladit se na stejnou vlnu je pro nás základ.
1
2
Zjistíme vše potřebné
Komunikace je pro nás klíčová. Potřebujeme zjistit podstatné informace o vás a vašem podnikání.
Nasajeme váš styl
Zaměříme se na vaši firemní identitu a pokusíme se také odhalit váš styl a vkus, abychom věděli, jakou cestou se v designu vydat.
3
4
Pustíme se do práce
Prostudujeme si veškeré podklady a vrhneme se na přípravu konceptů a návrhů, které si následně společně odsouhlasíme. Poté vše ladíme k dokonalosti a finální práci odevzdáváme, až když jste s ní 100% spokojeni.

Spokojení klienti

 • Spolupráce se Suzzie je pro nás velkým přínosem. Tvorba loga, webu a marketingových podkladů pro zubní laboratoř s našimi specifickými požadavky se podařila naprosto skvěle. Individuální přístup, přátelská spolupráce, profesionální návrh možností zpracování požadavků a precizní výsledek je velkou předností této party mladých lidí. Zuzi, moc děkujeme za usnadnění startu našeho podnikání a těšíme se na další spolupráci. :-)
 • Predávame služby a nie produkty a ešte k tomu ťažko pochopiteľné. Zuzka sa ale nezľakla tohoto oriešku a stará sa o našu propagáciu už nejakú dobu na pravideľnej bázy - je už takmer ako člen týmu. :) Veľmi oceňujem, ako komunikuje, že sa nezľakne výzvy a vie si sama poradiť. Prakticky všetky texty u nás na webe sú od nej, FB príspevky, Linkedin alebo aj emailové kampane. Bez nej by sme rozhodne neboli tam, kde sme.
 • Náš projekt Sdílené bydlení je unikátním vizionářským projektem změny financování bydlení. A jako takový potřebuje i revoluční přístup v práci s cílovou skupinou. Přestože jsme na začátku naší spolupráce, vidím, že Zuzka Ševčíková je tou správnou marketingovou partnerkou, která pochopila potenciál našeho projektu a pomáhá nám jít za naším společným úspěchem.
 • Díky této spolupráci se nám podařilo značně vylepšit placenou reklamu, rozjet blog a také naplno využít potenciál e-mail marketingu, který do té doby plnil spíš funkci informačního newsletteru. Zaznamenali jsme zvýšení tržeb a především kladné reakce od našich zákazníků. Taková spolupráce mě baví!
 • Zuzka a její tým tvoří super komplexní balíček. Dovedli nám pomoci se spoustou věcí naráz a díky ní jsme se lépe zorientovali v marketingu jako takovém a byla v našem rozjezdu důležitým puzzlikem. Díky! :)
 • Suzzie má velké zkušenosti a všeobecný přehled v oblasti marketingu. Naší společnosti velmi pomohla v s email marketingem. Je šikovná, zkušená, velmi vstřícná a ochotná. Naše spolupráce s ní je pro firmu prospěšná. Můžeme jen doporučit!
Všechny reference
Cryptomania81klimaNutie'sDentální hygiena AldinovaReparádaŠikovní zubařiInkosporBioVendor GroupSpectriaBezCukru4comfort

Nezávazná poptávka

Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.

  Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
  +420 771 177 011
  info@suzzie.cz
  Všechny kontakty
  Impact Hub,
  Drtinova 557/10,
  150 00 Praha 5
  Impact Hub,
  Cyrilská 7,
  602 00 Brno
  Zobrazit na mapě
  © 2024 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
  Suzzie.cz logo
  Pro váš úspěch v digitálním světě.