SEO & copywriting

Nové zákazníky vám přivedeme díky strategickému postupu. Od analýzy klíčových slov, přes obsahový plán až po nastavení komunikační strategie.

Co pro vás můžeme udělat

Připravujeme
Tvorba podcastu
Tvorba podcastu
Podcasty hýbou světem. Zařaďte je i vy do vaší marketingové strategie. K dispozici máme odhlučněnou místnost, kvalitní nahrávací techniku od značky RODE i profesionální speakery. Zkrátka ideální zázemí pro váš zbrusu nový atraktivní obsah.
Suzzie doporučuje!
 • Lákavější komunikace než pomocí textů
 • Osobitý obsah s virálním potenciálem
 • Zaujmete širší publikum
 • Získáte konkurenční výhodu
Mám zájem
Texty pro blog a web
Texty pro blog a web
Budování firemního blogu vám pomůže posilovat autoritu v oboru a přiblížit vaše produkty či služby zákazníkům. Naši copywriteři se postarají o to, aby všechny texty měly jasný cíl, obsahovaly klíčová slova a v neposlední řadě zaujaly vaše zákazníky.
Mám zájem o texty
Strategický obsahový plán
Strategický obsahový plán
Vypracujeme pro vás podrobný dokument, který sestavíme na základě analýzy klíčových slov. Podle témat souvisejících s vaším podnikáním vytvoříme obsah pro blog, který bude zajímat nejen cílovou skupinu, ale také Seznam a Google.
Mám zájem o obsahový plán
Komunikační strategie
Komunikační strategie
Komunikační strategie tvoří image značky. Udává tón komunikace, zrcadlí celou filozofii vašeho podnikání a efektivně promlouvá k vaší cílové skupině zákazníků. Podrobně prostudujeme potřeby vašeho publika a poté nabídneme řešení prostřednictvím produktu či služby.
Mám zájem o strategii
Analýza klíčových slov
Analýza klíčových slov
Díky analýze klíčových slov získáte detailní přehled o tématu svého podnikání. Odvíjí se od ní nejen organická návštěvnost vašeho webu, ale také celá jeho struktura, obsah a další navazující online marketingové aktivity. Proto je vždy naším výchozím bodem při tvorbě obsahu.
Mám zájem o analýzu

Jak to bude probíhat

Rádi vás poznáme
Ať už prostřednictvím online schůzky nebo osobně. Naladit se na stejnou vlnu je pro nás základ.
1
2
Zjistíme vše potřebné
Komunikace je pro nás klíčová. Potřebujeme zjistit co nejvíc o vašem podnikání, cílech, způsobu myšlení i o tom, co očekáváte od naší spolupráce.
Provedeme analýzu a navrhneme řešení
Zhodnotíme váš web po obsahové i technické stránce. Navrhneme vhodné úpravy, připravíme pro vás komunikační strategii a obsahový plán nebo pouze vybrané blogové či PR články.
3
4
Pustíme se do práce
Pustíme se do podrobné analýzy klíčových slov, na základě níž upravíme váš web nebo vybrané textové útvary. Postaráme se také o linkbuilding, který vám zajistí lepší pozice při organickém vyhledávání.
Vyhodnotíme výsledky a navrhneme zlepšení
Odvedenou práci detailně vyhodnocujeme a podle toho volíme další kroky. Všechny výsledky vám budeme přehledně a srozumitelně reportovat.
5

Spokojení klienti

 • Spolupráce se Suzzie je pro nás velkým přínosem. Tvorba loga, webu a marketingových podkladů pro zubní laboratoř s našimi specifickými požadavky se podařila naprosto skvěle. Individuální přístup, přátelská spolupráce, profesionální návrh možností zpracování požadavků a precizní výsledek je velkou předností této party mladých lidí. Zuzi, moc děkujeme za usnadnění startu našeho podnikání a těšíme se na další spolupráci. :-)
 • Predávame služby a nie produkty a ešte k tomu ťažko pochopiteľné. Zuzka sa ale nezľakla tohoto oriešku a stará sa o našu propagáciu už nejakú dobu na pravideľnej bázy - je už takmer ako člen týmu. :) Veľmi oceňujem, ako komunikuje, že sa nezľakne výzvy a vie si sama poradiť. Prakticky všetky texty u nás na webe sú od nej, FB príspevky, Linkedin alebo aj emailové kampane. Bez nej by sme rozhodne neboli tam, kde sme.
 • Náš projekt Sdílené bydlení je unikátním vizionářským projektem změny financování bydlení. A jako takový potřebuje i revoluční přístup v práci s cílovou skupinou. Přestože jsme na začátku naší spolupráce, vidím, že Zuzka Ševčíková je tou správnou marketingovou partnerkou, která pochopila potenciál našeho projektu a pomáhá nám jít za naším společným úspěchem.
 • Díky této spolupráci se nám podařilo značně vylepšit placenou reklamu, rozjet blog a také naplno využít potenciál e-mail marketingu, který do té doby plnil spíš funkci informačního newsletteru. Zaznamenali jsme zvýšení tržeb a především kladné reakce od našich zákazníků. Taková spolupráce mě baví!
 • Zuzka a její tým tvoří super komplexní balíček. Dovedli nám pomoci se spoustou věcí naráz a díky ní jsme se lépe zorientovali v marketingu jako takovém a byla v našem rozjezdu důležitým puzzlikem. Díky! :)
 • Suzzie má velké zkušenosti a všeobecný přehled v oblasti marketingu. Naší společnosti velmi pomohla v s email marketingem. Je šikovná, zkušená, velmi vstřícná a ochotná. Naše spolupráce s ní je pro firmu prospěšná. Můžeme jen doporučit!
Všechny reference
Cryptomania81klimaNutie'sDentální hygiena AldinovaReparádaŠikovní zubařiInkosporBioVendor GroupSpectriaBezCukru4comfort

Nezávazná poptávka

Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.

  Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
  +420 771 177 011
  info@suzzie.cz
  Všechny kontakty
  Impact Hub,
  Drtinova 557/10,
  150 00 Praha 5
  Impact Hub,
  Cyrilská 7,
  602 00 Brno
  Zobrazit na mapě
  © 2024 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
  Suzzie.cz logo
  Pro váš úspěch v digitálním světě.