Sociální sítě

Pomůžeme zvýšit povědomí o vaší značce a zajistíme, aby vám zákazníci dali přednost před konkurencí.

Co pro vás můžeme udělat

Audit sociálních sítí
Provedeme vstupní analýzu vašich sociálních sítí. Zjistíme, jak na sítích dosud komunikujete a nabídneme vám pohled zvenčí. Odhalíme slabé stránky a navrhneme, jak sítě využívat efektivněji.
Mám zájem o audit
Správa sociálních sítí
Vytvoříme osobitý komunikační styl, navrhneme publikační plán, postaráme se o pravidelnou publikaci, zajistíme kvalitní vizuální obsah. Vše s ohledem na budování image vaší značky.
Mám zájem o správu
Reklama na sociálních sítích
Zvýšíme nejen návštěvnost webu, ale také zájem o vaše služby či produkty. Postaráme se o reklamu napříč sociálními sítěmi a domluvíme spolupráci s influencery, kteří budu v souladu s vaší značkou.
Mám zájem o reklamu
Vhodné Pro e-shopy
Grafika pro sociální sítě
Potřebujete kvalitní vizuální obsah pro vaše sociální sítě? I s tím si umíme poradit. Zajistíme pro vás profesionální fotografie produktů nebo vytvoříme kreativní grafiky.
Mám zájem o grafiku

Postaráme se i o vaše sociální sítě

Jak to bude probíhat

Rádi vás poznáme
Ať už prostřednictvím online schůzky nebo osobně. Naladit se na stejnou vlnu je pro nás základ.
1
2
Zjistíme vše potřebné
Komunikace je klíčová. Zjistíme co nejvíc o vašem podnikání, cílech, způsobu myšlení i o tom, co očekáváte od naší spolupráce.
Poznáme vaše zákazníky
Zjistíme, kdo jsou vaši zákazníci, co mají rádi a jak komunikují. Tomu přizpůsobíme veškerou tvorbu obsahu.
3
4
Vypracujeme strategii
Vybereme vhodné kanály, způsob komunikace s fanoušky a také organickou i placenou formu vašeho působení na sociálních sítích.
Pustíme se do správy
Začneme tvořit váš digitální obraz na sociálních sítích. Naše pokroky a veškeré výsledky vám budeme pravidelně reportovat.
5

Spokojení klienti

 • Spolupráce se Suzzie je pro nás velkým přínosem. Tvorba loga, webu a marketingových podkladů pro zubní laboratoř s našimi specifickými požadavky se podařila naprosto skvěle. Individuální přístup, přátelská spolupráce, profesionální návrh možností zpracování požadavků a precizní výsledek je velkou předností této party mladých lidí. Zuzi, moc děkujeme za usnadnění startu našeho podnikání a těšíme se na další spolupráci. :-)
 • Predávame služby a nie produkty a ešte k tomu ťažko pochopiteľné. Zuzka sa ale nezľakla tohoto oriešku a stará sa o našu propagáciu už nejakú dobu na pravideľnej bázy - je už takmer ako člen týmu. :) Veľmi oceňujem, ako komunikuje, že sa nezľakne výzvy a vie si sama poradiť. Prakticky všetky texty u nás na webe sú od nej, FB príspevky, Linkedin alebo aj emailové kampane. Bez nej by sme rozhodne neboli tam, kde sme.
 • Náš projekt Sdílené bydlení je unikátním vizionářským projektem změny financování bydlení. A jako takový potřebuje i revoluční přístup v práci s cílovou skupinou. Přestože jsme na začátku naší spolupráce, vidím, že Zuzka Ševčíková je tou správnou marketingovou partnerkou, která pochopila potenciál našeho projektu a pomáhá nám jít za naším společným úspěchem.
 • Díky této spolupráci se nám podařilo značně vylepšit placenou reklamu, rozjet blog a také naplno využít potenciál e-mail marketingu, který do té doby plnil spíš funkci informačního newsletteru. Zaznamenali jsme zvýšení tržeb a především kladné reakce od našich zákazníků. Taková spolupráce mě baví!
 • Zuzka a její tým tvoří super komplexní balíček. Dovedli nám pomoci se spoustou věcí naráz a díky ní jsme se lépe zorientovali v marketingu jako takovém a byla v našem rozjezdu důležitým puzzlikem. Díky! :)
 • Suzzie má velké zkušenosti a všeobecný přehled v oblasti marketingu. Naší společnosti velmi pomohla v s email marketingem. Je šikovná, zkušená, velmi vstřícná a ochotná. Naše spolupráce s ní je pro firmu prospěšná. Můžeme jen doporučit!
Všechny reference
Cryptomania81klimaNutie'sDentální hygiena AldinovaReparádaŠikovní zubařiInkosporBioVendor GroupSpectriaBezCukru4comfort

Nezávazná poptávka

Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.

  Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
  +420 771 177 011
  info@suzzie.cz
  Všechny kontakty
  Impact Hub,
  Drtinova 557/10,
  150 00 Praha 5
  Impact Hub,
  Cyrilská 7,
  602 00 Brno
  Zobrazit na mapě
  © 2024 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
  Suzzie.cz logo
  Pro váš úspěch v digitálním světě.