Z našeho blogu

Zdravím, tady Suzzie. Jako průvodce světem marketingu se vám budu snažit poradit a inspirovat vás ve vašem podnikání. Věřím, že zde získáte spoustu užitečných informací.

Jak jsme zaplnili ordinaci dentální hygieny za pár týdnů?

Reklamy na Googlu a Seznamu nejsou určené pouze e-shopům nebo webům nabízejícím online služby. Toto věděla i naše klientka, která se na nás obrátila s prosbou, abychom jí právě díky PPC reklamě na Googlu a Seznamu pomohli rozjet její nově otevřenou ordinaci zubní hygieny v Brně.

Pokračovat ve čtení

Z ShopCamp 2022: 7 zásad, jak zvýšit počet objednávek pomocí copywritingu podle Michala Husáka

Důležitost kvalitního copywritingu pro webové stránky a reklamy stále roste. Pokud se chcete odlišit od konkurence a vrýt lidem do paměti, nezbývá vám nic jiného, než si vymazlit své webové stránky kvalitním textem. Téma copywritingu nesmělo chybět ani na konferenci ShopCamp 2022, kde Michal Husák prozradil sedm zásad, pomocí kterých můžete zvýšit počet objednávek.

Pokračovat ve čtení

Z ShopCamp 2022: Jak na webovou analytiku v roce 2022 podle Zbyňka Hyráka

Změny ve webové analytice jsou zejména pro tento rok velké téma, které nemohlo chybět ani na konferenci ShopCamp 2022. V dnešním článku si rozebereme pár důležitých změn týkajících se webové analytiky, kterým věnoval přednášku specialista na online marketing Zbyněk Hyrák.

Pokračovat ve čtení

Nejlepší SEO rady, které musí znát každý copywriter

Při psaní článků na web by měl být text nejen čtivý pro vaše návštěvníky a potenciální zákazníky, ale také by měl být přívětivý pro internetové vyhledávače. Kvalitní článek vám může přinést i přední místa ve vyhledávačích a tím vám pomůže získat vyšší návštěvnost a kýžené konverze. V tomto článku přinášíme SEO rady, které by měl znát každý copywriter.

Pokračovat ve čtení

Zaujal vás některý z mých článků?

Pokud byste se chtěli dozvědět o možnostech aplikace na vaše podnikání, můžete využít první konzultace zdarma.
Bezplatná konzultace

Případová studie: Jak jsme zvýšili organickou návštěvnost na e-shopu Inkospor.cz o 600 %

I pouze s organickou návštěvností můžete dosáhnout vynikajících výsledků. V tomto článku vám prozradíme, jak se nám díky kvalitnímu obsahu podařilo několikanásobně zvýšit návštěvnost a potažmo také zisky na e-shopu Inkospor bez využití reklamy.

Pokračovat ve čtení

Přitáhne více zákazníků reklama na Google nebo na Facebooku?

Google a Facebook se řadí k nejlepším marketingovým kanálům, prostřednictvím nichž můžete oslovovat své potenciální zákazníky a dovést je ke kýženým konverzím tj. k nákupům, odeslání poptávkových formulářů apod.

Pokračovat ve čtení

Případová studie: Jak zvýšit prodeje pomocí e-mail marketingu?

Pro naše e-commerce klienty je e-mailingová automatizace absolutně nepostradatelnou součástí marketingových aktivit. Díky důkladné segmentaci zákazníků, personalizaci a automatizaci e-mailů navíc většina klientů již za pár dní vidí nárůst v objemu tržeb o desítky procent, a to s minimálními náklady a úsilím. My jsme se rozhodli, že vám v tomto článku poradíme, jaké e-mailingové kampaně si můžete nastavit na vašem e-shopu i vy.

Pokračovat ve čtení

Jak na reklamu na TikToku?

Sociální síť TikTok již několik let láme rekordy v žebříčku popularity. Už dávno neplatí, že jde pouze o platformu pro dospívající, více než 30 % uživatelů TikToku je ve věku 20–29. Chtěli byste začít s reklamou na TikToku i vy? V dnešním článku vám ukážeme krok za krokem, jak založit účet a spustit svoji první reklamu.

Pokračovat ve čtení

5 důvodů, proč inzerovat na Pinterestu, a jak na to

Pinterest je svérázná sociální síť, která svým obsahem připomíná nekonečnou virtuální nástěnku plnou různorodého obsahu. Pojďme se blíže podívat na to, proč by právě pro vaši firmu měl být Pinterest zajímavý.

Pokračovat ve čtení

„Affiliate marketing je zajímavý kanál, jak utéct konkurenci,“ říká Jaroslav Janíček z Affilboxu

Pro koho je affiliate marketing vhodný, a jak s ním začít? To se dozvíte v dnešním rozhovoru s Jaroslavem Janíčkem, který se affiliate marketingu věnuje již 7 let a za tu dobu si prošel všemi pozicem – od affiliate partnera po affiliate manažera, až nakonec vytvořil vlastní aplikaci Affilbox, která firmám pomáhá affiliate marketing rozvíjet. […]

Pokračovat ve čtení
1 2 3 6

Ze světa onlajnu

Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu a my vám jednou za čas pošleme newsletter s tím nejlepším obsahem.
Vyplňte prosím svou e-mailovou adresu a my vám jednou za čas pošleme newsletter s tím nejlepším obsahem.

  Pojďme se sejít

  Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se Vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.

   Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
   +420 771 177 011
   info@suzzie.cz
   Všechny kontakty
   Impact Hub,
   Drtinova 557/10,
   150 00 Praha 5
   Impact Hub,
   Cyrilská 7,
   602 00 Brno
   Zobrazit na mapě
   © 2022 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
   Suzzie.cz logo
   Pro váš úspěch v digitálním světě.