Suzzie.cz logo

PPC reklama

Potenciální zákazníci možná teď přemýšlí o vašich produktech a službách nebo je dokonce hledají. My vám je pomůžeme oslovit.

Co pro vás můžeme udělat

Vhodné Pro e-shopy
Reklama na sociálních sítích
Pomocí placených kampaní oslovíme relevantní zákazníky na sociálních sítích a dovedeme je k nákupu vašeho zboží či služeb. Výhodou je přesné cílení a skvělý poměr ceny a výkonu.
Suzzie doporučuje!
  • Vysoké možnosti cílení reklam
  • Masivní oslovení za nízký rozpočet
  • Budování komunity zákazníků
Mám zájem
Vhodné Pro e-shopy
Reklama na Google a Sklik
Prostřednictvím vhodných vyhledávací frází zacílíme na potenciální zákazníky, kteří hledají vaše produkty či služby. Inzeráty se budou zobrazovat také na partnerských webech v rámci obsahové sítě.
Mám zájem o PPC reklamu
Audit reklamního systému
Zkontrolujeme výkonnost vašich kampaní. Najdeme všechny slabé stránky a řekneme vám co a jak zlepšit pro navýšení zisků. K významnému vylepšení výkonu dojde už po provedení několika doporučených změn.
Mám zájem o audit

Jak to bude probíhat

Rádi vás poznáme
Ať už prostřednictvím online schůzky nebo osobně. Naladit se na stejnou vlnu je pro nás základ.
1
2
Zeptáme se na vše potřebné
Komunikace je pro nás klíčová. Potřebujeme zjistit co nejvíc o vašem podnikání a o tom, co od naší spolupráce v rámci PPC reklamy očekáváte.
Provedeme analýzu a nastavíme cíle
Zjistíme, jak co nejefektivněji využít PPC reklamu pro váš zisk. Zkontrolujeme váš web, projdeme všechny možnosti a navrhneme reálné cíle výkonnostních kampaní.
3
4
Vytvoříme strategii
Pustíme se do analýzy klíčových slov a konkurence. Nastavíme potřebné analytické nástroje, aby byla kampaň transparentně měřitelná. Poté najdeme vhodné kanály propagace a začneme tvořit reklamy pro specifické cílové skupiny vašich zákazníků.
Správa kampaní a reporting výsledků
Spuštěné kampaně pravidelně monitorujeme a optimalizujeme tak, aby dosahovaly nastavených cílů. Následně kampaně vyhodnotíme a navrhneme, jak na ně co nejlépe navázat.
5

Spokojení klienti

  • Spolupráce se Suzzie je pro nás velkým přínosem. Tvorba loga, webu a marketingových podkladů pro zubní laboratoř s našimi specifickými požadavky se podařila naprosto skvěle. Individuální přístup, přátelská spolupráce, profesionální návrh možností zpracování požadavků a precizní výsledek je velkou předností této party mladých lidí. Zuzi, moc děkujeme za usnadnění startu našeho podnikání a těšíme se na další spolupráci. :-)
  • Predávame služby a nie produkty a ešte k tomu ťažko pochopiteľné. Zuzka sa ale nezľakla tohoto oriešku a stará sa o našu propagáciu už nejakú dobu na pravideľnej bázy - je už takmer ako člen týmu. :) Veľmi oceňujem, ako komunikuje, že sa nezľakne výzvy a vie si sama poradiť. Prakticky všetky texty u nás na webe sú od nej, FB príspevky, Linkedin alebo aj emailové kampane. Bez nej by sme rozhodne neboli tam, kde sme.
  • Náš projekt Sdílené bydlení je unikátním vizionářským projektem změny financování bydlení. A jako takový potřebuje i revoluční přístup v práci s cílovou skupinou. Přestože jsme na začátku naší spolupráce, vidím, že Zuzka Ševčíková je tou správnou marketingovou partnerkou, která pochopila potenciál našeho projektu a pomáhá nám jít za naším společným úspěchem.
  • Díky této spolupráci se nám podařilo značně vylepšit placenou reklamu, rozjet blog a také naplno využít potenciál e-mail marketingu, který do té doby plnil spíš funkci informačního newsletteru. Zaznamenali jsme zvýšení tržeb a především kladné reakce od našich zákazníků. Taková spolupráce mě baví!
  • Zuzka a její tým tvoří super komplexní balíček. Dovedli nám pomoci se spoustou věcí naráz a díky ní jsme se lépe zorientovali v marketingu jako takovém a byla v našem rozjezdu důležitým puzzlikem. Díky! :)
  • Suzzie má velké zkušenosti a všeobecný přehled v oblasti marketingu. Naší společnosti velmi pomohla v s email marketingem. Je šikovná, zkušená, velmi vstřícná a ochotná. Naše spolupráce s ní je pro firmu prospěšná. Můžeme jen doporučit!
Všechny reference

Nezávazná poptávka

Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.
Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
+420 771 177 011
info@suzzie.cz
Všechny kontakty
Impact Hub,
Cyrilská 7,
603 00 Brno
Zobrazit na mapě
© 2021 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
Suzzie.cz logo
Pro váš úspěch v digitálním světě.
Náš web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.
Rozumím