Pro váš úspěch v digitálním světě

Jsme tým nadšených marketingových specialistů. Zaměřujeme se na tvorbu obsahu na webu a sociálních sítích, placenou reklamu a e-mailing.

O nás

Děláme to, co je nám blízké

Zaměřujeme se na oblasti, kterým opravdu rozumíme. Předurčuje nás k tomu studium marketingu, informatiky, biochemie či zdravé výživy, které má náš tým za sebou. Díky tomuto unikátnímu spojení můžeme jako celek podávat ty nejlepší výsledky v oblastech vašeho podnikání.
Zdravý životní styl a sport
Pomůžeme vám dobýt svět zdravého životního stylu — ať už se zabýváte prodejem sportovní výživy, pomůcek na cvičení nebo ostatní motivujete ke zdravějšímu způsobu života.
Zdravotnictví
Klienti z oblasti zdravotnictví jsou u nás v dobrých rukou. O marketing se staráme našim dlouholetým klientům z oblasti stomatologie, gynekologie, dermatologie nebo estetické medicíny.
Ekologické a lokální projekty
Spojení marketingu, lásky k přírodě a lokálním projektům nás nikdy nepřestane bavit. Důkazem je například značka Tree Factory (Summer & Myles), které jsme prostřednictvím výkonnostních kampaní pomohli prodat trička a zároveň zasadit pár stovek stromů.
Fashion
Máte skvělé výrobky, o které by svět rozhodně neměl být ochuzen? Pomohli jsme například společnosti Jadise s prodejem luxusních kabelek v Česku, ale také na Slovensku, v Rakousku či Maďarsku.
Beauty
Kreativní oblast, která přináší širokou možnost realizace. Vybudujte si nezapomenutelný brand, který rozbuší srdce vaší cílové skupiny. Rádi vám podáme pomocnou ruku a prozradíme, jak na to.
Nenašli jste zda vaši oblast podnikání?
Nebojte, jsme otevřeni novým výzvám a rádi se pobavíme o možnostech spolupráce.
Mám zájem o konzultaci

Čím se lišíme od ostatních?

Snižujeme vaše náklady na marketing
Fungujeme a komunikujeme zejména online, díky tomu snižujeme náklady i výslednou cenu naší práce. Samozřejmě pro naše klienty jsme k dispozici s nápady online i offline — například z brněnského coworkingu Impact Hub.
Specializujeme se na určité obory
Zaměřujeme se na oblasti, kterým opravdu rozumíme. Předurčují nás k tomu vysokoškolská studia a zkušenosti, které máme za sebou. Díky tomuto spojení můžeme podávat ty nejlepší výsledky v oblastech vašeho podnikání.
Získáte oporu pro vaše podnikání
Jsme stejně jako vy podnikatelé, a proto chápeme touhu po růstu a vývoji. Dokážeme se vcítit do vašich potřeb a najít individuální řešení pro různé oblasti vašeho businessu.
Tým Suzzie

Přečtěte si případovky od Suzzie

Nárůst sledujících až o 150 % na Facebooku kliniky Dermaestet
Pro klienta Dermaestet realizujeme kompletní správu veškerých online marketingových aktivit na sociálních sítích. Za první rok spolupráce narostl počet sledujících uživatelů na Facebooku až o 150 %. Během spolupráce jsme se zaměřili nejen na sociální sítě, ale také na PPC reklamu a tvorbu nového obsahu na webu dle analýzy klíčových slov.
E-mailing jako marketingový kanál s největší návratností investic
Prostřednictvím e-mailingové strategie založené převážně na automatizaci, jsme u klienta Vytvarny-shop.cz navýšili nejen počty konverzí, ale také vracejících se zákazníků a odběratelů newsletteru. Podobnými výsledky se může pochlubit také několik našich dalších klientů jako jsou značky Treefactory, Inkospor a spousta dalších.
Až o 600 % vyšší návštěvnost bez placené reklamy
Díky postupnému budování strategického obsahu se nám podařilo bez využití jakékoli reklamy několikanásobně zvýšit organickou návštěvnost a potažmo také zisky na e-shopu Inkospor, patřící do farmaceutického koncernu B. Braun.
E-shopová automatizace baví zákazníky Brani.cz na sociálních sítích
Jak udělat z poměrně složitých procesů atraktivní produkt pro cílové publikum? Pro klienta Brani.cz jsme nastavili komunikační strategii pro sociální sítě, jejímž cílem bylo prostřednictvím maskota Branibota vysvětlit lidem, jak fungují doplňky pro automatizaci procesů na e-shopu.

Poznejte náš tým

V našem týmu najdete špičkové analytiky, zkušené specialisty na online marketing, kreativní grafiky a také copywritery s pořádně ostrými hroty tužek.

Naše certifikace

Mergado brzonzový partner
Certifikace PPC Bee
Google Partner

Napsali o Suzzie

 • Freelo
  Aplikaci Freelo využíváme v Suzzie.cz na organizaci každodenní rutiny i řízení projektů. Na webu Frello.cz si můžete přečíst rozhovor, jak díky této aplikaci hlídáme termíny a rozpočty u našich klientů.
  Přejít na článek
 • Ofigo
  V rozhovoru pro společnost Ofigo s.r.o. se dozvíte o tom, jaké klienty najdete v naší marketingové agentuře Suzzie, jak funguje náš tým či jaké máme pracovní cíle a sny.
  Přejít na článek

Spokojení klienti

Cryptomania81klimaNutie'sDentální hygiena AldinovaReparádaŠikovní zubařiInkosporBioVendor GroupSpectriaBezCukru4comfort

Pojďme se sejít

Stačí vyplnit formulář níže. Ozveme se Vám do 48 hodin a domluvíme se na termínu. Nákladů se nemusíte bát. Prvních 30 minut konzultace je zdarma.

  Jsme tým marketingových profesionálů specializující se na výkonnostní a obsahový marketing.
  +420 771 177 011
  info@suzzie.cz
  Všechny kontakty
  Impact Hub,
  Drtinova 557/10,
  150 00 Praha 5
  Impact Hub,
  Cyrilská 7,
  602 00 Brno
  Zobrazit na mapě
  © 2024 Suzzie.cz. Všechna práva vyhrazena.
  Suzzie.cz logo
  Pro váš úspěch v digitálním světě.